• بایوتایم

درباره بایوتایم

مجموعه بایوتایم با تکیه بر دپارتمان های تخصصی خود و با به کارگیری مدرن ترین تکنولوژی ها اقدام به ارائه ی محصولات تخصصی بایومتریک نموده است.

در اینجا با بخش های گوناگون مجموعه ی فنی و مهندسی بایوتایم آشنا می شوید.

بخش های نرم افزار حضور و غیاب

واحد فروش

هدف اصلی این واحد ارائه مشاوره پیش از خرید و اطلاع رسانی دقیق و کامل به خریداران محترم می باشد. ارائه راهکار و راهنمایی جهت انتخاب محصول مناسب، انجام روالهای پیش و پس از خرید، صدور فاکتور و … از جمله وظایف واحد فروش بایوتایم می باشد.

واحد تولید و توسعه

بروزرسانی نرم افزارهای موجود، بررسی نیازها و درخواستهای مشتریان، تولید و توسعه محصولات جدید، سفارشی سازی محصولات موجود، بررسی فناوریهای روز دنیا و ارائه راهکارهای جدید مبتنی بر آنها، شناخت محصولات جدید ارائه شده در بازارهای بین المللی و بومی سازی جهت استفاده داخلی، گسترش محصولات با توجه به تغییرات پیش آمده در قوانین و ساختارهای مدیریتی و … از وظایف واحد تولید و توسعه بایوتایم می باشد.

بخش های نرم افزار حضور و غیاب
بخش های نرم افزار حضور و غیاب

واحد پشتیبانی فنی

شاید به اطمینان بتوان گفت، مهمترین بخش از یک فروش موفق، ارائه خدمات پس از فروش با کیفیت به خریداران می باشد.
استفاده از پرسنل با اخلاق و پیگیر و با دانش فنی بالا در زمینه نرم افزار و سخت افزار و ارائه راهکاری مناسب بر حسب درخواست مشتری اولین گام این شرکت جهت کسب رضایتمندی حداکثری مشتریان گرامی می باشد.

واحد گارانتی

وظیفه اصلی واحد گارانتی تضمین کیفیت کالای خریداری شده به مشتری با استفاده از خدمات به موقع و رفع ایراد به وجود آمده برای محصول خریداری شده می باشد.

تعویض قطعه یا رفع ایراد به وجود آمده برای دستگاه ها در شرایط گارانتی و ارائه خدمات پس از پایان یافتن دوره گارانتی، اصلی ترین هدف این واحد می باشد.

بخش های نرم افزار حضور و غیاب

مشاهده عملکرد نرم افزار و مقایسه قابلیتهای دستگاهها

کارشناسان بایوتایم آماده پاسخگویی به کلیه سوالات شما در مورد قابلیتهای دستگاههای حضور و غیاب و همچنین ارائه دموی عملکرد نرم افزاها می باشند. همین حالا با ما تماس بگیرید

دستگاه حضور و غیاب بایوتایم